ZŠ kroužek  je určen pro chlapce i dívky ve věku 6 – 18 let. 

 KURZY NABÍRAJÍ NOVÉ ČLENY 

LEKCI JE MOŽNÉ SI NEJPRVE VYZKOUŠET A POTÉ SE ROZHODNOUT O DOCHÁZCE

ZAČÍNÁME V ZÁŘÍ 2023

(V rámci organizace našich lekcí čekáme vždy na rozvrh v ZŠ Angel. Děkujeme předem za trpělivost na začátku školního roku. Převody v rámci kurzů zajistíme.)

 

 PARKOUR 

Základem všech našich lekcí je všestranná sportovní průprava a rozvoj pohybových dovedností hravou formou. Učíme děti vnímat pohyb radostně, pracujeme s motivací a týmových duchem, vedeme děti postupně i k aktivnější formě sportování. Dbáme na základní pohybové vzorce a program lekcí je přizpůsoben věku dětí ve skupině . Radost z práce s dětmi je klíč našeho fungování už 10 let. Každý nemusí být vrcholovým závodníkem, respektujeme a podporujeme dovednosti všech.

Lekce, která skrývá všechny druhy pohybů a především toho vlastního.  Lekce, kde pohybová fantazie nezná meze.  Bezpečně, plynule, efektivně … vlastní tělo … z bodu A do bodu B a to co nejrychleji. Nejen cvičit, ale přemýšlet u toho, ovládat své pohyby a důvěřovat ve své schopnosti. Lekce jsou obohaceny o všeobecnou sportovní průpravu, gymnastiku a fyzickou zdatnost. Zakončením (pomyslným finálem) této lekce je vstup dětí na překážkovou dráhu měřenou časem.

PONDĚLÍ 16:00 – 17:00 

(Přihláška: https://forms.gle/6VqBUpJeFtqAu1LYA)

STŘEDA 16:00 – 17:00 

(Přihláška: https://forms.gle/BjmHSVSVAeXeFeL29)

GOOGLE FORMULÁŘ = PŘIHLÁŠKA DO KURZU. Po vyplnění google formuláře a řádném ukončení, Vám dojde vyplněný formulář na uvedený mail. Pokud někomu nedorazí, je to známka, že přihlášení dítěte NENÍ OK. Pokud na mail dorazí, dítě je přihlášeno.   Kdyby měl někdo problém, prosím ihned volejte. Nezapomeňte formulář vytisknout, podepsat a předat na úvodní lekci. Pokud dojde k nějakým komplikacím kvůli rozvrhu dětí atd. opět volejte – vše můžeme kdykoliv přehodit, pokud je kapacita kroužku volná. Vyplněný formulář slouží k přihlášení dítěte na celý školní rok. To znamená, že na II. pololetí děti již nepřihlašujete. V případě ukončení docházky prosíme o informovanost organizátorů, aby volné místo mohli nabídnout dále. Děkujeme.

 

PLATBA:

Kurzovné I. pololetí:  2 500 Kč (úhrada kurzovného za I. pololetí do 20.10.2023)

Kurzovné II. pololetí:  2 500 Kč (úhrada kurzovného za II. pololetí do 29.2.2024)

Číslo účtu: 2501807565/2010
Variabilní symbol: Rodné číslo dítěte (0156304231). Nezapomeňte uvádět celé RČ včetně nuly na začátku, pokud jím RČ začíná.
Zpráva pro příjemce: název kurzu

QR kód pro platbu I. pololetí (NEZAPOMEŇTE doplnit variabilní symbol)

QR kód pro platbu II. pololetí (NEZAPOMEŇTE doplnit variabilní symbol)

Upozorňujeme na projekt  „Darujeme kroužky dětem“, který pomáhá českým i ukrajinským rodinám v tíživé finanční situaci. V projektu mohou rodiče získat příspěvek až 2000 Kč pro každé dítě na úhradu nákladů za volnočasové aktivity/tábory a jiné.  Více na www.darujemekrouzky.cz. S registrací rádi rovněž pomohou na telefonu 773 772 202 nebo emailu info@darujemekrouzky.cz.

S SEBOU:

Na kurz je potřeba pohodlný sportovní úbor, pevnou obuv, pití a případně u holek gumičky na culík.

INFORMACE O LEKCI a jiné: 

info@vujtovi.cz /  725 832 200/ www.vujtovi.cz/whatsapp skupiny

DŮLEŽITÉ DOKUMENTY:

PŘIHLÁŠENÍM DÍTĚTE DO KURZU SOUHLASÍTE S POROZUMNĚNÍM ORGANIZAČNÍCH POKYNŮ V RÁMCI KURZU;  SOUHLASÍTE S GDPR A ORGANIZACÍ V RÁMCI PŘEVODŮ. 

GDPR_JV Sport team_zs

ORGANIZAČNÍ POKYNY ZŠ ANGEL 2023_2024

LÍSTEČEK_PŘEVODY_ JV SPORT TEAM_2023_2024