Sourozenci, kteří se milují, nenávidí a navzájem se ohromně doplňují …

Manželé po 50 letech a těsně před rozvodem …

Od začátku do konce spolu …

Vždy MY dva jako TÝM  !!! …

 

 

IMG_2913

 

JV Sport team je organizace, která se specializuje na dětské pohybové a zážitkové aktivity již 10 let a to od nejmenších až po dospělé „děti“.

Zaměřujeme se na komplexní péči o děti a jejich vývoj od volnočasových aktivit až po závodníky.

Rozvíjíme osobnost dětí vystoupením z komfortu běžné lekce a vedeme je k aktivnímu sportování včetně účasti na soutěžích. Začínáme od výrazu „chci“ a snažíme se dostat k „umím“, pokračujeme dlouhou cestou nahoru a dolu a finishujeme u pocitu „láska ke sportu/pohybu“.

Naším cílem jsou dětské příběhy. Nechceme „rychlokvašky“, chceme děti provázet tím „zašmodrchaným“ životem, dokud je to s námi bude bavit. Sport umí být parťák a na nás je jeho výuka.

Snažíme se v naší cestě získat jistý přesah. Být v tom všem k sobě mnohem blíž, než jen jako „trenér a závodník“. A opravdu to umíme. Naše první dětičky prošly cestou „NO RISK, NO STORY“, jsou tu od dětí po dospělé, stále s námi rádi sportovně dovádějí a už nám i pomáhají tyto zkušenosti předávat.

Jsme velmi malý klub bez vlastního zázemí a velkého vybavení. Ale umíme pracovat s tím co máme, protože to velké ve Vašich očích umí udělat naše „radost“. A díky schopnosti komunikovat si umíme zajistit podporu od stejně nastavených srdcí. Jedno z nich potkáte v naší tělocvičně na báječné ZŠ a MŠ Angel.

Nejen Jana Bílá (Vůjtová) a Josef Vůjta, ale všichni  instruktoři  JV Sport teamu tvoří sehraný tým, který vyhlašuje válku dětskému lenošení i v následujícím školním roce a je připraven ukázat dalším nováčkům, že SPORT S NÁMI PROSTĚ BAVÍ.

 

Největší úspěchy organizace:

  • pokoření odporu ke sportu i u těch největších odmítačů 😀
  • chuť sportovat 2x i víckrát týdně
  • splněný sen prvního vystoupení, závodu i první medaile
  • každoroční prokázání v rámci letních kempů, že „NO RISK, NO STORY“
  • 1. místo MČR II. výkonnostní třída v gymnastickém aerobiku
  • 5. místo a 7.místo na MČR v Parkour Speed Run

 

Každý nemusí být vrcholovým závodníkem, respektujeme a podporujeme dovednosti všech.

motto:

„Málokdo si uvědomuje, co všechno dokáže prostřednictvím týmové spolupráce“.
Kurt Hahn, zakladatel organizace Outward Bound