ZŠ kroužek  je určen pro chlapce i dívky ve věku 6 – 12 let. 

 KURZY NABÍRAJÍ NOVÉ ČLENY 

LEKCI JE MOŽNÉ SI NEJPRVE VYZKOUŠET A POTÉ SE ROZHODNOUT O DOCHÁZCE

ZAČÍNÁME V TÝDNU OD 18.9.2023

(V rámci organizace našich lekcí čekáme vždy na rozvrh v ZŠ Angel. Děkujeme předem za trpělivost na začátku školního roku. Převody v rámci kurzů zajistíme.)

Máte doma malého šikulu nebo šikulku? Miluje tvoření všeho druhu? Stříhání, lepení, práci s papírem, tvorbu z přírodnin, práci s látkou, vlnou, dřevem a podobně? Pak je toto právě pro vás. V mém tvořivém kroužku VYRÁBĚJ A BAV SE budu s dětmi vytvářet překvapivé dekorace pro váš domov nebo dětský pokojíček. Děti se naučí pracovat různými technikami, budou rozvíjet vlastní kreativitu a v neposlední řadě budou zažívat zábavu s kamarády. Tvoření podporuje kreativní myšlení dětí, rozvíjí dětskou tvořivost, motoriku, jemné dovednosti a estetické cítění. Děti budou pracovat podle psaných i video návodů a díky tomu budou rozvíjet kritické myšlení.

V ceně kroužku je zahrnut základní materiál, který budeme používat. Někdy Vás požádám o pomoc a dětem dám za úkol přinést přírodniny, krabičky či kelímky od jogurtů.

Těším se na všechny, kteří mají elán do vyrábění.

Lektorka Barbora Králová

 

PONDĚLÍ 15:15 – 16:15 

čas lekce posunut z ohledem na převody 

Přihláška: KAPACITA KURZ JE JIŽ OBSAZENA. PRO ZÁJEM O LEKCI VOLEJTE 725 832 200

GOOGLE FORMULÁŘ = PŘIHLÁŠKA DO KURZU. Po vyplnění google formuláře a řádném ukončení, Vám dojde vyplněný formulář na uvedený mail. Pokud někomu nedorazí, je to známka, že přihlášení dítěte NENÍ OK. Pokud na mail dorazí, dítě je přihlášeno.   Kdyby měl někdo problém, prosím ihned volejte. Nezapomeňte formulář vytisknout, podepsat a předat na úvodní lekci. Pokud dojde k nějakým komplikacím kvůli rozvrhu dětí atd. opět volejte – vše můžeme kdykoliv přehodit, pokud je kapacita kroužku volná. Vyplněný formulář slouží k přihlášení dítěte na celý školní rok. To znamená, že na II. pololetí děti již nepřihlašujete. V případě ukončení docházky prosíme o informovanost organizátorů, aby volné místo mohli nabídnout dále. Děkujeme.

 

PLATBA:

Kurzovné I. pololetí:  2 200 Kč (úhrada kurzovného za I. pololetí do 20.10.2023)

Kurzovné II. pololetí:  2 200 Kč (úhrada kurzovného za II. pololetí do 29.2.2024)

Číslo účtu: 2501807565/2010
Variabilní symbol: Rodné číslo dítěte (0156304231). Nezapomeňte uvádět celé RČ včetně nuly na začátku, pokud jím RČ začíná.
Zpráva pro příjemce: název kurzu

QR kód pro platbu I. pololetí (NEZAPOMEŇTE doplnit variabilní symbol)

QR kód pro platbu II. pololetí (NEZAPOMEŇTE doplnit variabilní symbol)

Upozorňujeme na projekt  „Darujeme kroužky dětem“, který pomáhá českým i ukrajinským rodinám v tíživé finanční situaci. V projektu mohou rodiče získat příspěvek až 2000 Kč pro každé dítě na úhradu nákladů za volnočasové aktivity/tábory a jiné.  Více na www.darujemekrouzky.cz. S registrací rádi rovněž pomohou na telefonu 773 772 202 nebo emailu info@darujemekrouzky.cz.

S SEBOU:

Vybavený penál – nůžky, pastelky, tužky, gumy …

INFORMACE O LEKCI a jiné: 

info@vujtovi.cz /  725 832 200/ www.vujtovi.cz/whatsapp skupiny

DŮLEŽITÉ DOKUMENTY:

PŘIHLÁŠENÍM DÍTĚTE DO KURZU SOUHLASÍTE S POROZUMNĚNÍM ORGANIZAČNÍCH POKYNŮ V RÁMCI KURZU;  SOUHLASÍTE S GDPR A ORGANIZACÍ V RÁMCI PŘEVODŮ. 

GDPR_JV Sport team_zs

ORGANIZAČNÍ POKYNY ZŠ ANGEL 2023_2024

LÍSTEČEK_PŘEVODY_ JV SPORT TEAM_2023_2024