ZŠ kroužek  je určen pro chlapce i dívky ve věku 5 – 15 let. 

 KURZY NABÍRAJÍ NOVÉ ČLENY       

LEKCI JE MOŽNÉ SI NEJPRVE VYZKOUŠET A POTÉ SE ROZHODNOUT O DOCHÁZCE

ZAČÍNÁME V ZÁŘÍ 2023

(V rámci organizace našich lekcí čekáme vždy na rozvrh v ZŠ Angel. Děkujeme předem za trpělivost na začátku školního roku. Převody v rámci kurzů zajistíme.)

 

Základem všech našich lekcí je všestranná sportovní průprava a rozvoj pohybových dovedností hravou formou. Učíme děti vnímat pohyb radostně, pracujeme s motivací a týmových duchem, vedeme děti postupně i k aktivnější formě sportování. Radost z práce s dětmi je klíč našeho fungování už 10 let. Každý nemusí být vrcholovým závodníkem, respektujeme a podporujeme dovednosti všech.

Předpoklad pro tuto lekci je, že dítě cvičení baví, vnímá určitou disciplínu a chce se posunout z tělocvičny na besídku před rodiče či dokonce na pódium před rozhodčí. Závodíme v malé soutěži sportovního gymnastického aerobiku (III. a II. výkonnostní třída). K zařazení dítka do přípravky je velmi podstatná i podpora rodičů.

Jsme klub, který preferuje rodinnou atmosféru. Každý „závodníček“ si úroveň svého fungovaní buduje sám podle chuti se zdokonalovat (někdo se učí nový prvek, někdo chce o bod více závod od závodu, někdo chce první desítku a někdo chce medaili). Nejde nám jen o závodění, ale vytváříme dětem možnost měnit své sny v cíle. Rozvíjíme jejich osobnost a společně hledáme v pohybu parťáka na celý život. Každý rok si nastavíme cíle a snažíme se je proměnit v prožitky. 

náplň lekce:

  • základy gymnastiky/baletu a tance
  • aerobik low/high
  • cvičení s pomůckami
  • pohybové průpravy a hry s ohledem na věk dětí – držení těla, rozvoj pohybu a příprava na fyzickou zátěž ve vyšším věku
  • taneční variace/kroky (zapojení paží a nohou), rytmika
  • strečink,  fyziologické dýchání, kompenzační cvičení – disbalance, jógové pozice
  • nacvičení vystoupení pro rodiče/účast na závodech II. a III. výkonnostní třídy

 

ÚTERÝ 16:00 – 17:30 

(Přihláška: https://forms.gle/W3njLjVjSLus7pPY9)

GOOGLE FORMULÁŘ = PŘIHLÁŠKA DO KURZU. Po vyplnění google formuláře a řádném ukončení, Vám dojde vyplněný formulář na uvedený mail. Pokud někomu nedorazí, je to známka, že přihlášení dítěte NENÍ OK. Pokud na mail dorazí, dítě je přihlášeno.   Kdyby měl někdo problém, prosím ihned volejte. Nezapomeňte formulář vytisknout, podepsat a předat na úvodní lekci. Pokud dojde k nějakým komplikacím kvůli rozvrhu dětí atd. opět volejte – vše můžeme kdykoliv přehodit, pokud je kapacita kroužku volná. Vyplněný formulář slouží k přihlášení dítěte na celý školní rok. To znamená, že na II. pololetí děti již nepřihlašujete. V případě ukončení docházky prosíme o informovanost organizátorů, aby volné místo mohli nabídnout dále. Děkujeme.

PLATBA:

Kurzovné I. pololetí:  2 600 Kč   (úhrada kurzovného za I. pololetí do 20.10.2023)

Kurzovné II. pololetí: 2 600 Kč (úhrada kurzovného za II. pololetí do 29.2.2024)

Číslo účtu: 2501807565/2010
Variabilní symbol: Rodné číslo dítěte (0156304231). Nezapomeňte uvádět celé RČ včetně nuly na začátku, pokud jím RČ začíná.
Zpráva pro příjemce: název kurzu
QR kód pro platbu I. pololetí (NEZAPOMEŇTE doplnit variabilní symbol)

QR kód pro platbu II. pololetí (NEZAPOMEŇTE doplnit variabilní symbol)

Upozorňujeme na projekt  „Darujeme kroužky dětem“, který pomáhá českým i ukrajinským rodinám v tíživé finanční situaci. V projektu mohou rodiče získat příspěvek až 2000 Kč pro každé dítě na úhradu nákladů za volnočasové aktivity/tábory a jiné.  Více na www.darujemekrouzky.cz. S registrací rádi rovněž pomohou na telefonu 773 772 202 nebo emailu info@darujemekrouzky.cz.

S SEBOU:

Na kurz je potřeba pohodlný sportovní úbor, pevnou obuv, pití a případně u holek gumičky na culík. Na tuto lekci mohou děti nosit drobnou svačinku.

 

INFORMACE O LEKCI a jiné: 

info@vujtovi.cz /  725 832 200/ www.vujtovi.cz/whatsapp skupiny

 

DŮLEŽITÉ DOKUMENTY:

PŘIHLÁŠENÍM DÍTĚTE DO KURZU SOUHLASÍTE S POROZUMNĚNÍM ORGANIZAČNÍCH POKYNŮ V RÁMCI KURZU;  SOUHLASÍTE S GDPR A ORGANIZACÍ V RÁMCI PŘEVODŮ. 

GDPR_JV Sport team_zs

ORGANIZAČNÍ POKYNY ZŠ ANGEL 2023_2024

LÍSTEČEK_PŘEVODY_ JV SPORT TEAM_2023_2024