Kroužek na ZŠ je určen pro VŠECHNY děti (chlapce i dívky) ve věku 6 – 15 let

bez ohledu na docházku na ZŠ Angel.

TERMÍNY LEKCÍ PODZIM 2023: 11.9, 18.9, 25.9, 2.10, 9.10

(V případě zrušení lekce nejdéle 1 hod před začátkem lekce, je termín posunut. O lekce se nepřichází. V případě neuskutečněných lekcích  se kurzovné za neproběhnuté lekce navrací)

 

INFORMACE O LEKCI:

Velmi oblíbený kurz pod naším vedením –  jízda na kolečkových bruslích v krásném prostředí řeky Vltavy. Skupinku 10ti dětí vedou 2 zkušení instruktoři. Děti jsou rozděleni mezi začátečníky i pokročilé. Naučíme je  bruslařkému „umu“ (technická jízda vpřed, brzdění v pluhu/brzdičkou, jízda pozadu, u pokročilých přešlapování a jiné.). Ani v této lekci se neobejdeme bez her a zábavné výuce.

kapacita kurzu: OMEZENA! Kurz probíhá každé pondělí – 5 lekcí ( 1 lekce = 2h, celkem 10h)

 

PONDĚLÍ 15:30 – 17:30

(Přihláška: kurz uzavřen)

Uzávěrka přihlášek: 7.9.2023

GOOGLE FORMULÁŘ = PŘIHLÁŠKA DO KURZU. Po vyplnění google formuláře a řádném ukončení, Vám dojde vyplněný formulář na uvedený mail. Pokud někomu nedorazí, je to známka, že přihlášení dítěte NENÍ OK. Pokud na mail dorazí, dítě je přihlášeno.   Kdyby měl někdo problém, prosím ihned volejte. Nezapomeňte formulář vytisknout, podepsat a předat na úvodní lekci. Pokud dojde k nějakým komplikacím kvůli rozvrhu dětí atd. opět volejte – vše můžeme kdykoliv přehodit, pokud je kapacita kroužku volná. V případě ukončení docházky prosíme o informovanost organizátorů, aby volné místo mohli nabídnout dále. Děkujeme.

 

ORGANIZACE A PŘESUN VĚCÍ

Děti se s lektory přesunou  ZE ŠKOLY na prostor u řeky v lokalitě NÁDRAŽÍ MODŘANY (cyklostezka).  Sraz u hlavního vchodu ZŠ Angel nejdéle v 15:30. Děti se přesouvají společně s lektory na místo, kde kurz probíhá. Je možné dítko přivést přímo na místo, kde kurz probíhá – Nádraží Modřany prostor u Vltavy. Po konci lekce se děti NEPŘEVÁDÍ ZPĚT. Děti je nutné vyzvednout na zmíněném místě v čase 17:30. Pokud dítě odchází samo, musí mít lísteček. Prosíme o dočasnost. Jednotlivé lekce nám na sebe navazují. V případě zpoždění – volejte nebo pište. Na přesuny dětí 10+let MHD jízdenku. DĚTEM VĚCI PŘEVÁŽÍME. K organizaci kroužku bude vytvořena whatsapp skupina, která bude sloužit k omlouvání dětí z lekce a obecně k okamžité informovanosti organizátorů/rodičů. 

 

PLATBA

Číslo účtu: 2501807565/2010
Cena: 2000 Kč
Variabilní symbol: Rodné číslo dítěte (0156304231). Nezapomeňte uvádět celé RČ včetně nuly na začátku, pokud jím RČ začíná!!!
V případě platby přes QR kód nezapomeňte doplnit variabilní symbol pro daný kroužek, jinak nedojde ke spárování platby

CO JE NUTNÉ MÍT NA LEKCI:

Na kurz je potřeba pohodlný sportovní úbor, brusle, ochranné pomůcky (helma,  chrániče (kolen, loktů, zápěstí), pití. Věci prosíme uložte do jednoho podepsaného zavazadla.

 

INFORMACE O LEKCI a jiné: info@vujtovi.cz / 725 832 200

PŘIHLÁŠENÍM DÍTĚTE DO KURZU SOUHLASÍTE S POROZUMNĚNÍM ORGANIZAČNÍCH POKYNŮ V RÁMCI KURZU;  SOUHLASÍTE S GDPR A ORGANIZACÍ V RÁMCI PŘEVODŮ.

GDPR_JV Sport team_zs

ORGANIZAČNÍ POKYNY ZŠ ANGEL 2023_2024