Všem moc děkujeme za důvěru a chuť to s námi zase na „Angelce“ rozhýbat. Je před námi I. ročník klubové soutěže a pevně věříme, že společně vytvoříme tu nej atmosféru […]

Všem moc děkujeme za důvěru a chuť to s námi zase na „Angelce“ rozhýbat. Je před námi I. ročník klubové soutěže a pevně věříme, že společně vytvoříme tu nej atmosféru pro odvahu dětí. Jedná se o akci pro veřejnost. Opravdu se může účastnit kdokoliv, kdo má chuť si s námi vyzkoušet sport soutěžně. Bez ohledu na výsledek je pro nás odvaha dětí vítězství a každý si odnese za tuto snahu odměnu.

Harmonogram a startovní listina byla odeslána účastníkům prostřednictvím mailu a bude ke stažení na webu. Ještě řešíme nějaké opozdilce a může se stát, že dojde k drobným úpravám.

Závodníci budou seznámeni s trasou a dostanou patřičné pokyny, jak jí pohybově překonat. Děti budou mít možnost si trať zkoušet po dobu vyhrazenou na jejich rozcvičování (viz rozpis jednotlivých věkových kategorií v harmonogramu). Samozřejmě rodiče budou nápomocni a je jen jedině dobře, když se aktivně do příběhu svého dítěte při rozcvičování zapojí. Je to taková skrytá myšlenka celé soutěže 🙂 Kdo se neodváží, samozřejmě organizátoři se dětem budou plně věnovat a budeme nápomocni k motivaci děti a odloudění jistého stresíku.

Všichni účastníci akce si zaběhnou kvalifikační kolo a mají zajištěný přímý postup do finále. Následně je čeká kolo finálové. Tedy na trať se dostanou celkem 2x. Pevně věříme, že celá tělocvična uslyší, že je někdo na trati a že fandění rodičů si užijí nejen sami rodiče, ale i děti na trati.

U registrace závodníků všechny pokyny dostanete, ale prosím dbejme na úklid a bezpečnost. Je možné si vzít vlastní přezůvky nebo Vás organizátor vyzve k použití návleků – ty budou dostupné na místě. Pro děti budou vyhrazeny šatny, ale za odložené věci neručíme. Nenechávejte si tam prosím nic cenného.

Závodníci – potřebují pohodlný sportovní oděv úměrné teplotě prostředí. Pevnou sportovní obuv do tělocvičny.

Platby: připomínám úhradu startovného 200 kč. Viz: https://www.vujtovi.cz/angelspeedcup/

Sport formuje osobnost dětí a je nám ctí, tuto myšlenku předávat. Postupně, po našem a společně.

Moc se všichni těšíme
Váš
JV Sport team

PS: v případě nejasností klidně volejte a nebo u prezence se ptejte na cokoliv.