Vážení rodiče, Velmi děkujeme za důvěru a trpělivost ve společných začátcích. Se sportovním dováděním začínáme v týdnu od 12.9 DLE ROZVRHU! Ukázkové lekce slouží k doladění docházek – zrušení, vyzkoušení, vyzkoušení třeba […]

Vážení rodiče,

Velmi děkujeme za důvěru a trpělivost ve společných začátcích. Se sportovním dováděním začínáme v týdnu od 12.9 DLE ROZVRHU! Ukázkové lekce slouží k doladění docházek – zrušení, vyzkoušení, vyzkoušení třeba i jiného kroužku atd. Prosím komunikujte změny obratem, organizace převodů je velmi náročná.

 

ZMĚNY V ROZVRHU:

  • Pondělí 15:00-16:00 NOVĚ – Vyráběj a bav se s Barčou Královou
  • Úterý Parkour 16:00-17:00 – ZRUŠEN. Nabízíme lekce v pondělí 16:00-17:00 a Středa 16:00-17:00. Závody v překážkové dráze na čas není povinnost! Nemusíte se tohoto závazku obávat.
  • Čtvrtek sportovní hry fotbal/florbal Čtvrtek 15:00-16:00 ZRUŠENO. Nabízíme nově lekce sportovních her fotbal/florbal Středa 14:00-15:00

 

Přehled lekcí: https://www.vujtovi.cz/prehled-krouzku/

 

PŘEVODY:

Je nutné odevzdat v družinách lísteček. BEZ TOHO DOKUMENTU NENÍ MOŽNÉ DĚTI PŘEVÁDĚT – nevydají nám ho.

Co je nutné na lísteček uvést?

Čas kroužku a dále informaci, že převod bude o 15min dříve.

Vyzvedávající osoba: Pedagogický pracovník, Josef Vůjta, Lucie Seidlová, Jan Rychtera, Zuzana Němcová, Jana Bílá, Barbora Králová  (prosím uveďte všechny – vyhneme se komplikaci při záskocích na lekci a jiných výjimkách)

 

Např: Dcera Jana Bílá bude odcházet ve 14:45h na kroužek Aerobik a Zumba začínající v 15:00h.

Převádět jí bude: Pedagogický pracovník, Josef Vůjta, Lucie Seidlová, Jan Rychtera, Zuzana Němcová, Jana Bílá, Barbora Králová

 

PŘÍCHODY:

Ten, kdo dochází sám, prosíme o to, aby dítko čekalo cca 5min před začátkem kurzu před vchodem do tělocvičen ZŠ Angel (napravo od hlavního vchodu). Lektor si děti zde vyzvedne. Tady prosíme o trpělivost především při první lekce. KC funguje až od října, zajišťujeme si vše sami a jednotlivý pracovníci se musí naučit nám připravit děti.

 

ODCHODY:

Po ukončení lekce přivedeme děti před ZŠ Angel – vchod k tělocvičnám (napravo od hlavního vchodu). Prosíme o dochvilnost, nemůžeme tam čekat, navazují nám další lekce. Pokud se někdo zpozdí – volejte 725 832 200 nebo piště do konverzace whatsapp. Nic není problém, vše se vyřeší. Pokud dítě odchází samo, je nutné donést lísteček.

 

NA ÚVODNÍ LEKCI SEBOU DONESTE VYPLNĚNOU + podepsanou PŘIHLÁŠKU (viz došlý formulář na email). Velikost dokumentu si můžete před tiskem upravit.

 

CO NA LEKCI DÁLE:

Pohodlný sportovní úbor úměrný teplotě okolí/oblečení na ven, pevnou obuv, pití !!!!!!! a případně u holek gumičky na culík. V případě hezkého počasí u vybraných lekcí chodíme ven.

 

NÁHRADY ZA ABSENCI:

Nabízíme možnost náhrady absence. V případě zájmu, si vyberte jakoukoliv lekci, kde byste si docházku chtěli nahradit. Kontaktujte Janu Bílou (725 832 200) a potvrďte si možnost náhradní lekce. Jde o kapacitu v tělocvičně a převody, nemůžete poslat dítě na náhradu bez předchozího nahlášení.

 

ZÁJEM O KROUŽKY:

Pokud máte zájem o jakýkoliv kroužek, ale lekce se např. „kříží“ (inline měsíční kurz + školní celoroční kurz), dítko ze začátku školního roku nemělo zájem, ale teď ho projevilo – nebojte se ozvat. Lekce se dá vyzkoušet kdykoliv, kurzovné se dá ponížit / převést / vrátit.

 

KURZOVNÉ:

Zaplaťte nejdříve po úvodní lekci, až se rozhodnete, že opravdu dítě s námi pohyb baví. Číslo účtu: 2501807565/2010 (více informací u každé lekce viz (https://www.vujtovi.cz/prehled-krouzku/).

 

SKUPINA WHATSAPP:

Vytvoříme skupinu na každou lekci pro maminky. Pokud někomu toto nevyhovuje – odejde ze skupiny a hlídá si informace na webu. Pokud bude chtít někdo přidat i tatínky, ozvěte se do skupiny. Skupina slouží PŘEDEVŠÍM k organizačním informacím. Rušení lekcí vždy nejdéle 1h před začátkem kroužku; informace o převodech; pozdní vyzvedávání, informace zda je lekce venku; omluvy dětí – absence.

 

DŮLEŽITÉ KONTAKTY:

Nebojte se kontaktovat Janu Bílou – organizace je na ní a „chrání“ si tak své lektory 😊 i nepříjemné věci jsou podnětem kupředu a dají se řešit příjemně!!!

 

Jana Bílá 725 832 200

info@vujtovi.cz

www.vujtovi.cz

 

Těšíme se na vaše děti, protože nás to s nimi baví J

Váš

JV Sport team

 

PS: letos slavíme první kulatiny. 10 let!!!