Po lockdownu jsme měli 11 týdnů vrátit naše závodnice zpět do hry o sportovní sny. Oživit vzpomínky, že nám je spolu fajn… Nastartovat tělo na fyzickou zátěž… Nastavit nové cíle… […]

Po lockdownu jsme měli 11 týdnů vrátit naše závodnice zpět do hry o sportovní sny. Oživit vzpomínky, že nám je spolu fajn… Nastartovat tělo na fyzickou zátěž… Nastavit nové cíle… Mít chuť bojovat s demotivací, kterou přináší dnešní nejistá doba.

11 sakra krátkých týdnů na venkovních hřištích a my se je snažili využít na max. Holky se rozjely na prázdniny a my nevěděli, co nás čeká na letním soustředění. Wow, báječný týden na Šumavě podpořil naši snahu, jsme zpět!!! 2 týdny volna, 3 týdny tréninků -zvládneme se připravit na závody?

PODAŘILO SE! První vlaštovky z našeho týmu to dokázaly a vrátily se na závodní plochu!!! Ne všechny pocity se holkám splnily. Ne všechno se podařilo, jak by chtěly. Je těžké jim v tuto dobu vůbec vysvětlit, co všechno je za nimi, a že každý z nás trenérů smeká před jejich vůlí a láskou k našemu sportu. A že předvedly sakra dobré výkony po tom všem, jaké možnosti za poslední dobu měly/jsme jim byli schopni dát.

Přejeme hodně sil a trpělivosti do dalších příprav. Držíme pěsti ostatním závodnicím, aby se zvládly zapojit do soutěžního cyklu. A přejeme si vůbec mít možnost na podzim dále závodit a společně zvládat vaše radosti i zklamání.

Janík, Irčík a Pepíno