Vážení rodiče, Velmi děkujeme za důvěru a trpělivost ve společných začátcích. Se sportovním dováděním začínáme v týdnu od 13.9 DLE ROZVRHU! Ukázkové lekce slouží k doladění docházek – zrušení, vyzkoušení jiného kroužku […]

Vážení rodiče,

Velmi děkujeme za důvěru a trpělivost ve společných začátcích. Se sportovním dováděním začínáme v týdnu od 13.9 DLE ROZVRHU! Ukázkové lekce slouží k doladění docházek – zrušení, vyzkoušení jiného kroužku atd. Prosíme o případnou komunikaci obratem, organizace převodů dětí je náročná.

 

PŘEVODY:

Je nutné odevzdat v družinách lísteček. BEZ TOHO DOKUMENTU NENÍ MOŽNÉ DĚTI PŘEVÁDĚT – nevydají nám ho.

Co je nutné na lísteček uvést?

  • Čas kroužku a dále informaci, že převod bude o 15min dříve.
  • Vyzvedávající osoba: Pedagogický pracovník, Josef Vůjta, Lucie Seidlová, Jan Rychtera, Irena Krejčí, Jana Bílá  (prosím uveďte všechny – v případě zástupů lektora, v případě zástupu převádění si tak usnadníme organizaci v průběhu roku)

Např:

Dcera Jana Bílá bude odcházet ve 14:45h na kroužek Aerobik a Zumba začínající v 15:00h. Převádět jí bude: Pedagogický pracovník, Josef Vůjta, Lucie Seidlová, Jan Rychtera, Irena Krejčí, Jana Bílá

 

PŘÍCHODY:

Ten, kdo dochází sám, prosíme o to, aby dítko čekalo cca 5min před začátkem kurzu před vchodem do tělocvičen ZŠ Angel (napravo od hlavního vchodu ZŠ Angel). Dodržujte prosím 2m rozestup. Při příchodu do školy je nutné si dezinfikovat ruce a mít roušku – upozorněte děti.

 

ODCHODY:

Po ukončení lekce přivedeme děti před ZŠ Angel – vchod k tělocvičnám (napravo od hlavního vchodu). Prosíme o dochvilnost, nemůžeme tam čekat, navazují nám další lekce. Pokud se někdo zpozdí – volejte 725 832 200 nebo piště do konverzace whatsapp (bude vytvořena ke každému kroužku).

 

NA ÚVODNÍ LEKCI SEBOU DONESTE VYPLNĚNOU + podepsanou PŘIHLÁŠKU (viz došlý formulář na email); FORMULÁŘ GDPR a BEZINFEKČNOST (naleznete na webu u každé lekce).

 

CO NA LEKCI DÁLE:

Pohodlný sportovní úbor úměrný teplotě okolí/oblečení na ven, pevnou obuv, pití !!!!!!! a případně u holek gumičky na culík.

 

KURZOVNÉ:

Zaplaťte nejdříve po úvodní lekci, až se rozhodnete, že opravdu dítě s námi pohyb baví. Číslo účtu: 2501807565/2010 (více informací u každé lekce viz (https://www.vujtovi.cz/prehled-krouzku/).

 

SKUPINA WHATSAPP:

Vytvoříme skupinu na každou lekci pro maminky. Pokud někomu toto nevyhovuje – odejde ze skupiny a hlídá si informace na webu. Pokud bude chtít někdo přidat i tatínky, ozvěte se do skupiny. Toto fungování se osvědčilo s ohledem na operativní organizaci. Rušení lekcí vždy nejdéle 1h před začátkem kroužku; informace o převodech;pozdní vyzvedávání,informace zda je lekce venku;…

 

DŮLEŽITÉ ODKAZY:

Rozvrh: https://www.vujtovi.cz/rozvrh-lekci/

Informace o lekcích včetně přihlášení: https://www.vujtovi.cz/prehled-krouzku/

Aktuality z lekcí hledejte na: https://www.vujtovi.cz/aktuality/

 

DŮLEŽITÉ KONTAKTY:

Jana Bílá 725 832 200

info@vujtovi.cz

www.vujtovi.cz

 

Těšíme se na vaše děti, protože nás to s nimi baví!

 

JV Sport team