Podařilo se mi v rámci federace GYMFED zaevidovat děti z níže uvedených kurzů. Tyto kroužky mohou od 5.10 fungovat zcela normálně. Vedeme pod nimi zaevidované sportovce – sportují s cílem soutěže – prozatím máme zelenou v rámci fungování. Pokud bude příznivé počasí, budou chodit děti ven. Pokud nikoliv, zůstáváme v tělocvičně.

Do výše uvedené evidence nespadají SPORTOVNÍ HRY FF -a musíme dodržovat pravidlo 9 + 1 v tělocvičně (celkem 10 osob). Z morálního hlediska není pro nás reálné někomu napsat, že ho do kurzu nepřijímáme. Tyto lekce od 5.10 budou chodit ven. Pokud bude nepříznivé počasí, raději lekci zrušíme a to nejdéle hodinu před.  Evidence je v řešení, ale bohužel data zasedání výkonných výborů jsou dána a s tím nehneme.

 

Do výše uvedené evidence nespadají SPORTOVNÍ HRY FLORBAL/FTUSAL -a musíme dodržovat pravidlo 9 + 1 v tělocvičně (celkem 10 osob). To splňujeme a můžeme být v tělocvičně. Evidence je v řešení, ale bohužel data zasedání výkonných výborů jsou dána a s tím nehneme.

IT Robůtek – prozatím kvůli bezpečnostním opatřením školy není otevřen. Plánovaný start kroužku je 19.10. Ale budeme Vás určitě informovat – záleží na vládě.

Prosím o omlouvání dětí – nejlépe aplikace whatsapp. Zapisujeme  ANO byl, NE nebyl, K karanténa. Vše jsou to pak údaje pro řešení kurzovného a následných kompenzací pro děti.

Kdo není v aplikaci whatsapp a chtěl by tam být, prosím napište na aplikaci na tel. 725 832 200. Nevím proč, ale některý rodiče mi to nejde dohledat – možná ještě nemáte stáhnuto a nebo prostě já. Děkuji za pomoc!

 

nezapomeňte na lístečky na převody, přihlášky, GDPR, BEZINFEKČNOST viz mail z 4.10 a jiné :  https://www.vujtovi.cz/rozvrh-a-prihlasovani-2020-2021-pripravujeme/

 

Pokud se někdo po úvodní lekcei rozhodne do kroužku nenastoupit – prosíme o info obratem. Potřebujeme mít aktuální docházku, ať jsme připraveni na jakoukoliv situaci, která přijde. DĚKUJEME za pochopení