Maminky a tatínkové, Chtěli bychom velice poděkovat za důvěru a přihlášení Vašeho dítěte do naší sportovní péče – bude to náročné období vzhledem k situaci. Prosím berte ohled na to, že […]

Maminky a tatínkové,

Chtěli bychom velice poděkovat za důvěru a přihlášení Vašeho dítěte do naší sportovní péče – bude to náročné období vzhledem k situaci. Prosím berte ohled na to, že ze dne na den se mohou podmínky lekcí měnit. Hlídat informace bude těžké – z tohoto důvodu vytvořím na whatsapp pro jednotlivé kroužky skupiny. Tam, Vám budu posílat operativní organizaci, zrušení lekcí případně náhrady (hlídat maily je pro někoho náročné). Kdo bude chtít, ze skupiny se prostě odhlásí a bude si hlídat informace na webu. Stejné platí pro ty, kteří aplikaci nemají. Aktuální informace budou vždy na  www.vujtovi.cz v aktualitách (zrušení lekce vždy nejdéle 1h před lekcí).

 

Se sportovním dováděním začínáme od čtvrtka 1.10 dle stanoveného rozvrhu a v prvním týdnu probíhají ukázkové lekce. Pokud někdo do kurzu nebude chtít nastoupit – prosím o zpětné echo, musíme mít co nejrychleji přehled o aktuální docházce. Aktuální informace budou vždy na  www.vujtovi.cz v aktualitách (zrušení lekce vždy nejdéle 1h před lekcí).

NA LEKCI SEBOU DONESTE VYPLNĚNOU + podepsanou PŘIHLÁŠKU (viz došlý formulář) A FORMULÁŘ GDPR (naleznete na webu u každé lekce).

Lekce budou muset být přizpůsobené vládním opatřením a bezpečnostním pokynům školy. Pokud bude příznivé počasí, ať mají děti teplé oblečení (Dokud to půjde, využijeme i venkovní hřiště).

Platba za lekce – do 19.10., číslo účtu: 2501807565/2010 (více informací u každé lekce viz (https://www.vujtovi.cz/prehled-krouzku/). O peníze se nemusíte bát, i na jaře jsme přistoupili ke všemu lidsky – dokud se nevychodí lekce, sportujeme dál v rámci kurzovného.

Pro děti jsou zajištěny převody – kdo měl zájem – viz Vámi vyplněné přihlášky. Ten, kdo dochází sám, prosíme o to, aby dítko čekalo cca 5min před začátkem kurzu před vchodem k tělocvičnám (napravo od hlavního vchodu). Dodržujte prosím 2m rozestup. Při příchodu do školy je nutné si dezinfikovat ruce a mít roušku – upozorněte děti. Po ukončení lekce – opět vchod k tělocvičnám, popřípadě KC.

POZOR – musíte vyplnit přihlášku i do komunitního centra TEN KDO VYUŽÍVÁ!!! https://www.zsangel.cz/komunitni-centrum/zavazna-prihlaska-do-kc

 

Lísteček na převody – BEZ TOHO DOKUMENTU NENÍ MOŽNÉ DĚTI PŘEVÁDĚT. Buď dostanete od školy svůj, pro případ jistoty posílám vzor. Důležitý je čas kroužku a vyzvedávající osoba – „pedagogický pracovník“.

 

Na lekce doporučujeme:

– sportovní přezůvky (pevná obuv !!!!)

– sportovní úbor – tepláky, kraťasy, tričko, cokoliv pohodlného a ekvivalentního vůči teplotě okolí :). Na ven – přizpůsobte oblečení.

– pití !!!!!!

– dívky s dlouhými vlasy – gumičky , sponky či sportovní čelenky

– IT kroužek Robůtek – rouška, dezinfekce příruční (lektor ji ale bude mít u sebe také)

 

Jsme externisti – veškeré organizační informace směřujte na mou osobu – Jana Bílá 725 832 200/info@vujtovi.cz. Nebojte se psát – volat, podle jara máme zkušenosti, že se to dá zmáknout, ale každý vnímáte informace jinak a komunikace je nutná. Videa z lekcí, fotky, informace o platbách, informace o lekcích, dětské „hlášky“ a další, můžete sledovat na webu www.vujtovi.cz. TEN JE VŽDY AKTUÁLNÍ.

 

Jdeme do „válečného“ období a my se hodláme  porvat o program pro děti ze všech sil za podpory KC a vedení školy, ať COVID nezmaří 8 let naší práce včetně důvěry, kterou k nám máte!

 

Těšíme se na Vaše děti, děkujeme předem za trpělivost a přejeme pevné nervy a ještě pevnější zdraví!

 

Jana a Pepíno a další boží instruktoři