Jupí, jsme všichni a boj o titul začíná … PÁTEK  REPORT 21.8 Ráno jsme se protáhli a rozběhali štafetovým během. Nikdy by ani neodhadnul, jakou legraci si u toho užijeme. Potom […]

Jupí, jsme všichni a boj o titul začíná …

PÁTEK  REPORT 21.8

Ráno jsme se protáhli a rozběhali štafetovým během. Nikdy by ani neodhadnul, jakou legraci si u toho užijeme. Potom jsme vyrazili do lesa a hráli na slepého hlídače…zcela nečekaně zazářili červení.
Po cestě na fotbalgolf jsme hráli kolíčkovanou a stavili jsme se na výbornou zmrzlinu v branické Zmrzlinárně. Téměř každý z dětí toto místo znal, takže se nemohl vůbec dočkat 🙂
Pochod k fotbalgolfu, byl sice delší, ale o to zábavnější vzhledem ke hře s kolíčky.
V Rosmarině na nás byli milí a nechali nás si sníst vlastní svačiny v chladném baru pod střechou…děkujeme.
No a nakonec nás čekal fotbalgolf, nová super hra. Doporučujeme, ale ještě se zeptejte svých mrňousků …
Děkujeme všem za přízeň a důvěru. Dětem děkujeme za skvěle strávený týden se super parťáky a už se těšíme, že se uvídíme na školních kurzech.
No a za rok zkusíme nový souboj o titul našeho gorilýho opičáka 🙂
Pokud budete mít chvilku, budeme rádi za zpětnou vazbu na našem emailu:
vujtovi@info.cz, abychom do příštích let mohli náš program ještě vylepšit.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

ČTVRTEK  REPORT 20.8

Začali jsme rozcvičkou na školním hřišti, potom jsme si ověřili svaly našich družstev v přetahované. Nakonec jsme jukli na mrštnost a mušku ve střelbě na bránu. Následoval turnaj ve hře Hututu pod taktovkou Barči.
Po svačině jsme se přesunuli  na hřiště Gutovka, kde jsme si užili vodní kanály a četná lanová hřiště. Po bodovaném průzkumu terénu jsme hráli zem je láva a nakonec nás čekala zážitková lanová dráha.
Dnes vyhráli modří – takže gratulujeme a posíláme do modrých řad KingKongovy medajle.
Těšíme se na zítra!

SŘEDA  REPORT 19.8

Dnešní naše zážitky jsme se vydali hledat do ZOO Praha. Nejprve jsme šli po stopách několika neznámých zvířat a všechny se nám podařilo najít a vyfotit se u nich (když ne přímo s nimi, tak alespoň s jejich výběhem – i to se každopádně počítá :D). Pak nás doslova vypekl ZOO vláček, ale to bychom nebyli my, abychom si neporadili – čapli jsme mapu a dobrodrúžo začalo. Kudy asi k bodu „x“ a ještě k tomu nasbírat co nejvíce latinských názvů zvířat ? Byla to hračka, jen jsme se u toho laksně zavařili 😀 a nebylo úniku, muselo se do brouzdaliště …
Jízda zpět parníkem byla skvělá. Zdravili jsme všechny na březích, na mostech i dalších plavidlech. A kdo nepozdravil, alespoň se otočil 😀 Na vedoucí příčku se dnes dostal  tým červených a sesadil z trůnu zeleňáky.  Konečně mají medaile i nové majitele 😉
No a taková schovka před školou na závěr dne, nebyla vůbec špatná volba. Dobrou s kobrou, těšíme se na zítra 😉
JV Sport team

 

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

ÚTERÝ  REPORT 18.8

Rozcvička s názvem „polibek smrti“ – rozhýbáníčko jak se patří do velmi nabitého dne. Kdo utržil barevnou značku na tvář vypadl ze hry… po počátečních rozpacích jsme se mooc nasmáli.
Další hra na týmové body byla hra „hnízda“, kde hráči nosili a schraňovali tenisáky (vajíčka) ve svých domečcích. Tato hra nám přinesla nové vítěze – červený tým. Bohužel to byla jen jedna jediná „vlaštovka“ a zelení se opět ujali vedení a v něm i zůstali.
Poslední hra – „dálnice pro tenisák“ nás všechny ohromně bavila i pobavila, i když se úplně nedařilo nepustit tenisáky z dálnice na zem a někdy to vyžadovalo opravdu pevné nervy. Žádný tým to ale nevzdal a i když se jednomu týmu vyloženě nedařilo s nasazením hru dohrál až do konce. Obdivujeme a tleskáme  .
Pak jsme se vypravili do Jump parku…fotky hovoří samy za sebe…takže koukejte a nasajte atmosféru alespoň přes obrazovou reportáž.
Dnešek byl rozzářený i přes mračné počasí, my se nezastavujeme a zítra putujeme za zážitky dále. A co nás to čeká ve středu?
.

 

 

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

PONDĚLÍ  REPORT 17.8

Pro začátek pár seznamovacích her, ať víme, s kým bojujeme o body a koho také chceme sportovně přeprat. Hry proběhly úspěšně, neboť nyní už se všichni známe jménem a po tábornicku si tykáme. Týmy rozdělené, pojmenované a pokřik je také hotov. 

tým červených v čele se Zuzu – s názvem GORILÁCI

tým modrých v čele s Lu – OPIČÁCI

tým zelených v čele s Baru – KARLŮV TÝM

První hra a jasné vedoucí body pro zelený tým, který ostatně vyhrál dnes všechny soutěže. Nic, první vlaštovka jaro neděla a zítra jim to nedáme. Přesun k Vltavě do areálu Vltavanů proběhl hladce, tam jsme se průběžně občerstvovali a ztvárnili jsme King-Kongovi pravidla chování společně s několika zdařilými scénkami. Dokonce se nám podařilo zangažovat i nic netušící kolemjdoucí.

Vzdálenou zprávu se nejlépe podařilo okopírovat opět zeleným a pak už nás čekal vytoužený Pepíno a beach-volejbalový trénink. Domů jsme dorazili spokojení a jistě plní písku 😀 

 

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

ZAČÍNÁME:

Sejdeme se před školou v 8:30-9:00
s sebou přineste:
  • čestné prohlášení o bezinfekčnosti (viz příloha)
  • podepsanou přihlášku (pokud jste nedávali)
  • kopii kartičky pojištěnce
Děti budou mít u sebe:
jídlo a pití
kapesné
desinfekční gel na ruce (budeme cestovat MHD)
roušku
2xjízdenku MHD 30min nebo lítačku
pláštěnku
mikinu/větrovku – dle počasí
Obědvat budeme v areálu Vltavanů jehož součástí je i restaurace
pokud chcete, aby si děti něco doplňkového nakoupily instruujte je prosím.
Na sobě:
sportovní oblečení
sportovní boty(s ponožkami)
pokrývku hlavy
Na odpoledne se přesuneme do areálu Hamr sport Braník, kde nás čeká trocha beach volejbalu.
Na všechny se těšíme
Za tým lektorů Petra