Vzhledem k tomu, že se rozjíždí školní docházka, přecházíme na původní rozvrh ve školním roce 2019/2020 – viz https://www.vujtovi.cz/rozvrh-lekci/. Lekce pokračují venku (hlídejte si maily a web v případě nepřízni počasí)! Děti nemůžeme vyzvedávat v jednotlivých třídách/družinách, bohužel. Musíte mít napsané lístečky pro učitele, že odchází samo a případně směr náš kurz. Sraz VŠECH před hlavním vchodem ZŠ Angel alespoň 5 min před začátkem lekcí. Děti přechází s lektorem na venkovní hřiště – po lekci dítě odchází samo (musí mít lísteček) a nebo je lektor vede  zpět před hlavní vchod a zde si děti převezmou rodiče.  Ten, kdo do této doby nedocházel – jeho místo v lekci samozřejmě placené máte – potřebujeme ale nutně donahlášení dětí. Pokud totiž lektor bude mít všechny děti, které jsou nahlášené, přechází směr hřiště. Přirozeně nemůžeme čekat na někoho „co kdyby“. Píši to proto, protože jsme na to naráželi v minulých týdnech. V tomto děkujeme za pochopení.

Postupně budu jednotlivé rodiče kontaktovat ohledně plateb. Moc prosím, berte navědomí – změnili jsme číslo účtu. Všechny platby včetně letních kurzů zasílejte nyní na tento nový účet.

NOVÉ číslo účtu: 2501807565/2010.

Přejeme všem pevné nervy, nebude ten návrat do „normálu“ lehký … My jsme vděčný, že alespoň nějak můžeme sportem v této situaci pomáhat.

Zdravíme
JV Sport team