Aktuality

Závěr školního roku 2021/2022 – organizace

25.04.2022 22:49

Díky moc za trpělivost, jako vždy se čekalo na sladění možností všech – převody, možnosti lektorů…

Vzhledem k tomu, že se začínalo již v září a ani na začátku II. pololetí se nedělala pauza, končí lekce v rámci kurzovného na přelomu duben/květen. Pokud máte zájem s námi pokračovat, tak jako každý rok do konce května, nabízíme doplacení lekcí hotově – na první pokračující lekci = 15. lekce. Prosíme poslat prostřednictvím dětí nebo předat lektorovi až vám bude děti předávat. V případě nejasností volejte – piště – doladíme 🙂

 

Dotazy proč se necvičí v červnu – děti jezdí na různé pobyty a nechtějí platit zbytečně lekce, logistika převodů je obtížná kvůli chybějícímu personálu.

DOBROVOLNÁ AKCE LASER GAME:

Nabízíme možnost vyrazit opět do laser game arény – tentokrát mimo kurzovné, prostě kdo má zájem o tuto aktivitu, se přihlásí. POZOR! Kapacita je omezená:  skupina max. 34 dětí.

přihlášky: https://forms.gle/cfCQCAUkG67gyqr69

Instruktoři se nemůžou dočkat. Vlastně se možná těší více než děti – kdo si s nimi přijde zahrát?

 

Zdravíme všechny, jdeme pomalu do finále! V případě dotazů volejte – pište.

 

JV Sport team

Málokdo si uvědomuje, co všechno dokáže prostřednictvím týmové spolupráce.
Kurt Hahn, zakladatel organizace Outward Bound

Naším cílem je předat radost dětem z pohybu, naučit je pracovat s vlastním tělem a vybudovat si kolektiv nových přátel, se kterými mohou prožívat běžné dětské radovánky. Každý nemusí být vrcholovým závodníkem, stačí jen pochopit smysl pohybu a najít si v něm své zalíbení.