Tvořivý kroužek PŘEKVAPENÍ

Máte doma malého šikulu nebo šikulku? Miluje tvoření všeho druhu? Stříhání, lepení, práci papírem a sádrou, tvorbu z přírodniny, pedig, keramika, sisal, dřevo, plast a podobně? Pak jste tu správně.

V našem tvořivém kroužku PŘEKVAPENÍ budeme s dětmi vytvářet překvapivé dekorace pro váš domov nebo dětský pokojíček. A uznejte – nejkrásnější je to, co si vyrobíme vlastníma rukama …

Děti se naučí pracovat s různými materiály podle psaných i video návodů, pečlivě stříhat či skládat papírové origami.  Zadání úkolů podporuje soustředění, trpělivost, pečlivost i kreativitu, rozvíjí estetické cítění, procvičuje jemnou motoriku.

V ceně kroužku je zahrnut základní materiál, který budeme používat. Někdy vás požádáme o pomoc a dětem dáme za úkol přinést přírodniny, krabičky či kelímky od jogurtů.

Těšíme se na všechny, kteří mají elán do vyrábění.

Lektorky Petra Kučerová a Verča Hanušová

Kroužek na ZŠ je určen pro děti ve věku 6 – 15 let.

Cena: 1650 kč á 15 lekcí

ÚTERÝ 15:00 – 16:00 učebna ZŠ Angel

KURZ NABÍRÁ NOVÉ ČLENY        

Jak se přihlásit?

info@vujtovi.cz / 725 832 200

Platba:

č. účtu: 2100594108/2010 platbu provést nejpozději do 31.10.2019. Do poznámky napište jméno a příjmení dítěte, název a DEN kurzu.

Co s sebou?:

Vybavený penál – nůžky, pastelky, tužky, gumy …

Tvořivý_kurz_PŘEKVAPENÍ

Málokdo si uvědomuje, co všechno dokáže prostřednictvím týmové spolupráce.
Kurt Hahn, zakladatel organizace Outward Bound

Naším cílem je předat radost dětem z pohybu, naučit je pracovat s vlastním tělem a vybudovat si kolektiv nových přátel, se kterými mohou prožívat běžné dětské radovánky. Každý nemusí být vrcholovým závodníkem, stačí jen pochopit smysl pohybu a najít si v něm své zalíbení.