SPORŤÁČEK MŠ

Odlehčená, „multifunkční“ verze sportování pro chlapce i děvčata, kdy každá lekce obnáší určité zaměření –  gymnastická průprava; kondiční zábavná průprava – překážkové dráhy, cvičení s pomůckami; funkční posilování; hry se zaměřením na vnitřní stabilitu dítěte; zdravotní cvičení a fyziologické dýchání; míčové hry – přesnost přihrávek/střelba a především týmová spolupráce; soutěže a turnaje. VŠE HRAVOU FORMOU.

Kroužek na MŠ je určen pro děti ve věku 3-6let (po dohodě s lektorem)

Cena sportovní hry MŠ: 1300 kč á 15 lekcí

PONDĚLÍ 14:45 – 15:30 budova Hasova

Info: Odvod dětí z nové budovy zajištěn. Odchod ve 14:30. Po ukončení kroužku lektor odvádí děti zpět na novou budovu. Děti si je možné samozřejmě vyzvednout po kroužku, ale nebudou mít sebou všechny věci. Při odchodu na kroužek je maximální požadavek na rychlost přesunu.

 

KURZ NABÍRÁ NOVÉ ČLENY        

Jak se přihlásit?

info@vujtovi.cz / 725 832 200

Platba:

č. účtu: 2100594108/2010 platbu provést nejpozději do 31.10.2019. Do poznámky napište jméno a příjmení dítěte, název a DEN kurzu.

Co s sebou?:

Na kurz je potřeba pohodlný sportovní úbor, pevnou obuv, pití a případně u holek gumičky na culík.

Málokdo si uvědomuje, co všechno dokáže prostřednictvím týmové spolupráce.
Kurt Hahn, zakladatel organizace Outward Bound

Naším cílem je předat radost dětem z pohybu, naučit je pracovat s vlastním tělem a vybudovat si kolektiv nových přátel, se kterými mohou prožívat běžné dětské radovánky. Každý nemusí být vrcholovým závodníkem, stačí jen pochopit smysl pohybu a najít si v něm své zalíbení.