SPORŤÁČEK MŠ

Odlehčená, „multifunkční“ verze sportování pro chlapce i děvčata, kdy každá lekce obnáší určité zaměření –  gymnastická průprava; kondiční zábavná průprava – překážkové dráhy, cvičení s pomůckami; funkční posilování; hry se zaměřením na vnitřní stabilitu dítěte; zdravotní cvičení a fyziologické dýchání; míčové hry – přesnost přihrávek/střelba a především týmová spolupráce; soutěže a turnaje. VŠE HRAVOU FORMOU.

Kroužek na MŠ je určen pro děti ve věku 3-6let (po dohodě s lektorem)

KVŮLI VELKÉMU ZÁJMU JSOU OTEVŘENY 2 LEKCE ! Šance je tak vytvořena pro všechny zájemce, nemusíme odmítat 😉

PONDĚLÍ 14:45 – 15:30 budova Hasova (děti z budouvy HASOVA) – děti se vyzvedávají ve třídách a po lekci se vrací zpět do tříd. Kurzovné I. pololetí á 14 lekcí – 1300kč.

PONDĚLÍ 15:15 – 16:00 budova Hasova (děti z budouvy Angel/kontejnerovka) – děti jsou převáděny na budovu Hasova, kde probíhá lekce. Po ukončení lekce jsou děti převáděny zpět na budovu Angel (kontejnerovka). Kurzovné I. pololetí á 14 lekcí  s ohledem na čas převodů – 1400kč.

 

KURZ NABÍRÁ NOVÉ ČLENY        

Jak se přihlásit?

info@vujtovi.cz / 725 832 200 – JSME EXTERNISTI – BEZ PŘIHLÁŠENÍ U NÁS, NEMÁME ŠANCI SE DOSTAT K VAŠEMU KONTAKTU

Platba:

č. účtu: 2100594108/2010 platbu provést nejpozději do 29.2.2020. Do poznámky napište jméno a příjmení dítěte, název a DEN kurzu.

Co s sebou?:

Na kurz je potřeba pohodlný sportovní úbor, pevnou obuv, pití a případně u holek gumičky na culík.

Málokdo si uvědomuje, co všechno dokáže prostřednictvím týmové spolupráce.
Kurt Hahn, zakladatel organizace Outward Bound

Naším cílem je předat radost dětem z pohybu, naučit je pracovat s vlastním tělem a vybudovat si kolektiv nových přátel, se kterými mohou prožívat běžné dětské radovánky. Každý nemusí být vrcholovým závodníkem, stačí jen pochopit smysl pohybu a najít si v něm své zalíbení.