Rozvrh/přihlašování

Pokud hledáte SPORT, v kterým vládne SYSTÉM BEZ SYSTÉMU, snoubí se ESTROGEN s TESTOSTERONEM a vychází ADRENALIN a zároveň si přejete NĚCO JINÉHO, něco, co doprovází smích, hledáte správně u nás !!!

 

ROZVRH NA 2020/2021

Situace je bohužel taková jaká je! Budeme se snažit o fungování a maximální zajištění programu pro děti. Děkujeme za trpělivost, bude to opět náročné období, ale hodláme to zvládnout. Covid nám nevezme 8 let Vaší důvěry k nám …

 

KROUŽKY ZŠ:

Jednotlivé kroužky, časy a přihlášky hledejte v odkaze: http://www.vujtovi.cz/prehled-krouzku/.

 

 

KROUŽKY MŠ:

Z důvodu rozhodnutí vedení k současné epidemiologické situaci NEJSOU kroužky MŠ v I. pololetí OTEVŘENY 🙁 budeme o Vaše děti bojovat v II. pololetí školního roku 2020/2021.

 

TRÉNINKY ZÁVODNÍCI:

aktuální informace pro jednotlivé skupiny naleznete: http://www.vujtovi.cz/zavodnici/

 

 

dotazy a info:   info@vujtovi.cz/725 832 200 

ZAČÍNÁME OD:  1.10.2020

Ukázkové lekce ZDARMA v době od 1-9.10 si můžete přijít vyzkoušet jednu lekci a poté se rozhodnout o docházce. Ten, kdo nebude přihlášen a jen dorazí na úvodní lekci, potřebujeme info předem!

 

Těšíme se na všechny !!!

IMG_0451

 

 

 

 

 

 

Málokdo si uvědomuje, co všechno dokáže prostřednictvím týmové spolupráce.
Kurt Hahn, zakladatel organizace Outward Bound

Naším cílem je předat radost dětem z pohybu, naučit je pracovat s vlastním tělem a vybudovat si kolektiv nových přátel, se kterými mohou prožívat běžné dětské radovánky. Každý nemusí být vrcholovým závodníkem, stačí jen pochopit smysl pohybu a najít si v něm své zalíbení.