O nás

Sourozenci, kteří se milují, nenávidí a navzájem se ohromně doplňují …

Manželé po 50 letech a těsně před rozvodem …

Od začátku do konce spolu …

Vždy MY dva jako TÝM  !!! …

 

 

IMG_2913

 

Kdy jsme začali, a proč zrovna sport?

Ke sportu nás přivedly Janiny zdravotní problémy s pohybovým aparátem. Od sedmi let jsme začali s aerobikem a postupem času jsme se vypracovali až k reprezentaci ČR. Sport nás naučil obrovské vůli, pomohl nám vyrovnávat se s běžnými starostmi a bojovat za své sny.

Co od nás můžete čekat?

Po dlouholetém působení ve vrcholovém sportu, trénování dětí, pořádání sportovních a táborových kurzů pro malé i velké jsme se rozhodli jít společnou cestou a zúročit naše zkušenosti – s jinou, VLASTNÍ MYŠLENKOU, JAK PROŽÍVAT SPORT – ve prospěch Vašich dětí. Naším cílem je předat radost dětem z pohybu, naučit je pracovat s vlastním tělem, umět vnímat pohyb po „svém“, umět překonat sám sebe a v neposlední řadě si vybudovat  kolektiv nových přátel, kteří mají podobnou náplň ve volném čase.

… aneb dva blázni, co mají rádi sportovní blbnutí s dětmi, a třetí se k nim přidal (Janík, Irčík, Pepíno = JIP = bezpečnost a záruka parádních akcí pro Vaše děti :D)

 

Každý nemusí být vrcholovým závodníkem, stačí jen pochopit smysl pohybu a najít si v něm své zalíbení.

motto:

„Málokdo si uvědomuje, co všechno dokáže prostřednictvím týmové spolupráce“.
Kurt Hahn, zakladatel organizace Outward Bound

Málokdo si uvědomuje, co všechno dokáže prostřednictvím týmové spolupráce.
Kurt Hahn, zakladatel organizace Outward Bound

Naším cílem je předat radost dětem z pohybu, naučit je pracovat s vlastním tělem a vybudovat si kolektiv nových přátel, se kterými mohou prožívat běžné dětské radovánky. Každý nemusí být vrcholovým závodníkem, stačí jen pochopit smysl pohybu a najít si v něm své zalíbení.