O nás

Sourozenci, kteří se milují, nenávidí a navzájem se ohromně doplňují …

Manželé po 50 letech a těsně před rozvodem …

Od začátku do konce spolu …

Vždy MY dva jako TÝM  !!! …

 

 

IMG_2913

 

Po dlouholetém působení ve vrcholovém sportu, trénování dětí, pořádání sportovních a táborových kurzů pro malé i velké jsme se rozhodli jít společnou cestou a zúročit naše zkušenosti – s jinou, VLASTNÍ MYŠLENKOU, JAK PROŽÍVAT SPORT – ve prospěch Vašich dětí.

JV Sport team je organizace pořádající pohybové aktivity pro děti od nejmenších až po mladistvé. Zaměřujeme se na komplexní péči o dítě a jeho vývoj (radost z pohybu, práce s vlastním tělem, vnímání pohybu a chuti sportovat po „svém“, týmový duch v kolektivu dětí, které tráví volný čas podobně , samostatnost, umět překonat sám sebe, splnit si svůj sen). Nabízíme pestrou škálu pohybových lekcí, vedeme závodní oddíl v gymnastickém aerobiku v III. a II. výkonnostní třídě, pořádáme zábavné víkendové aktivity, zážitkové letní kurzy, příměstské tábory, a to vše v  rodinné atmosféře.

Nejen Jana Bílá (Vůjtová) a Josef Vůjta, ale všichni  instruktoři  JV Sport teamu tvoří sehraný tým, který vyhlašuje válku dětskému lenošení i v následujícím školním roce a je připraven ukázat dalším nováčkům, že sport s námi prostě baví.

 

Největší úspěchy organizace:

  • pokoření odporu ke sportu i u těch největších odmítačů 😀
  • chuť sportovat 2x i víckrát týdně
  • splněný sen prvního vystoupení, závodu i první medaile
  • každoroční prokázání v rámci letních kempů, že „NO RISK, NO STORY“
  • 1. místo MČR II. výkonnostní třída v gymnastickém aerobiku

 

Každý nemusí být vrcholovým závodníkem, respektujeme a podporujeme dovednosti všech.

motto:

„Málokdo si uvědomuje, co všechno dokáže prostřednictvím týmové spolupráce“.
Kurt Hahn, zakladatel organizace Outward Bound

Málokdo si uvědomuje, co všechno dokáže prostřednictvím týmové spolupráce.
Kurt Hahn, zakladatel organizace Outward Bound

Naším cílem je předat radost dětem z pohybu, naučit je pracovat s vlastním tělem a vybudovat si kolektiv nových přátel, se kterými mohou prožívat běžné dětské radovánky. Každý nemusí být vrcholovým závodníkem, stačí jen pochopit smysl pohybu a najít si v něm své zalíbení.