Aktuality

5 – 8.10.2020 Organizace kurzů ZŠ Angel

04.10.2020 08:35

Podařilo se mi v rámci federace GYMFED zaevidovat děti z níže uvedených kurzů. Tyto kroužky mohou od 5.10 fungovat zcela normálně. Vedeme pod nimi zaevidované sportovce – sportují s cílem soutěže – prozatím máme zelenou v rámci fungování. Pokud bude příznivé počasí, budou chodit děti ven. Pokud nikoliv, zůstáváme v tělocvičně.

Do výše uvedené evidence nespadají SPORTOVNÍ HRY FF -a musíme dodržovat pravidlo 9 + 1 v tělocvičně (celkem 10 osob). Z morálního hlediska není pro nás reálné někomu napsat, že ho do kurzu nepřijímáme. Tyto lekce od 5.10 budou chodit ven. Pokud bude nepříznivé počasí, raději lekci zrušíme a to nejdéle hodinu před.  Evidence je v řešení, ale bohužel data zasedání výkonných výborů jsou dána a s tím nehneme.

 

Do výše uvedené evidence nespadají SPORTOVNÍ HRY FLORBAL/FTUSAL -a musíme dodržovat pravidlo 9 + 1 v tělocvičně (celkem 10 osob). To splňujeme a můžeme být v tělocvičně. Evidence je v řešení, ale bohužel data zasedání výkonných výborů jsou dána a s tím nehneme.

IT Robůtek – prozatím kvůli bezpečnostním opatřením školy není otevřen. Plánovaný start kroužku je 19.10. Ale budeme Vás určitě informovat – záleží na vládě.

Prosím o omlouvání dětí – nejlépe aplikace whatsapp. Zapisujeme  ANO byl, NE nebyl, K karanténa. Vše jsou to pak údaje pro řešení kurzovného a následných kompenzací pro děti.

Kdo není v aplikaci whatsapp a chtěl by tam být, prosím napište na aplikaci na tel. 725 832 200. Nevím proč, ale některý rodiče mi to nejde dohledat – možná ještě nemáte stáhnuto a nebo prostě já. Děkuji za pomoc!

 

nezapomeňte na lístečky na převody, přihlášky, GDPR, BEZINFEKČNOST viz mail z 4.10 a jiné :  http://www.vujtovi.cz/rozvrh-a-prihlasovani-2020-2021-pripravujeme/

 

Pokud se někdo po úvodní lekcei rozhodne do kroužku nenastoupit – prosíme o info obratem. Potřebujeme mít aktuální docházku, ať jsme připraveni na jakoukoliv situaci, která přijde. DĚKUJEME za pochopení

 

 

 

 

 

Málokdo si uvědomuje, co všechno dokáže prostřednictvím týmové spolupráce.
Kurt Hahn, zakladatel organizace Outward Bound

Naším cílem je předat radost dětem z pohybu, naučit je pracovat s vlastním tělem a vybudovat si kolektiv nových přátel, se kterými mohou prožívat běžné dětské radovánky. Každý nemusí být vrcholovým závodníkem, stačí jen pochopit smysl pohybu a najít si v něm své zalíbení.